Menü Kapat

Hakkımızda

Yüksek Teknoloji Etkin Mühendislik
Otomasyon Alanında Kurumsal Çözümler

DEPAR ELEKTROMEKANİK A.Ş.

Depar Elektrik 1998 yılında ANKARA’da sanayi ve inşaat sektöründe kalite odaklı otomasyon hizmeti sunmak amacıyla kurumuştur. Deneyimli kadromuz ile müşterisinin istekleri doğrultusunda, öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu yönde proje ve hizmet üreten bir endüstriyel otomasyon firmasıyız. Müşterilerimizin otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri deneyimli kadrosu ile kendilerine özel olarak geliştiren, dünyadaki gelişmelere güncel olarak ulaşan ve bu gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak her zaman en iyi çözümü üretmek için çalışan, otomasyon şirketi olmak. 

Depar Elektromekanik A.Ş. olarak otomasyon sistemleri alanı başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetlerde etkin kaliteyi, uluslararası geçerliliği ve sözünde durmayı ilke edinmiştir. Hem yerel hem de evrensel arenada gelişmiş mühendisliğe dayalı kurumsal çözümlerimiz ile müşteri taleplerini eksiksiz ve net karşılamaktayız.

Firmamız endüstriyel otomasyon sektöründe Pano, Timer İmalatı ve Montajında dürüst, güvenilir, hatasız istenen kalite ve gelişen teknolojiye uygun kaliteli üretim yapmak amacındadır. Şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile oluşturduğu kalite hedefleri doğrultusunda Kalite Yönetim Sitemine tam uymak kaydıyla müşteri memnuniyetini sağlamak, ürünün son kullanıcıya ulaşana kadar tüm aşamalarını kalite anlayışı içerisinde yürütmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz endüstri alanı içinde güvenilirlik, hizmet kalitesi ve politikası ile tercih edilen firma olma çabası içerisindedir. Firmamız ilk sırada tutmuş olduğu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çekmek için müşteri sorunlarına ve şikayetlerine en uygun hizmeti en kısa sürede vermeyi görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri deneyimli kadrosu ile kendilerine özel olarak geliştiren, dünyadaki gelişmelere güncel olarak ulaşan ve bu gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak her zaman en iyi çözümü üretmek için çalışan, otomasyon şirketi olmak.

Organizasyon Şeması